Recenze produktů

Moderní dřevostavby Okal - úsporné a pohodlné bydlení

Toužíte po pohodlném a moderním bydlení? V dřevostavbě ušetříte na každodenním provozu domu a budete žít ekologicky. Jsou totiž šetrné nejen k přírodě, ale také k vaší peněžence. 

Dřevostavby OKAL
Dřevostavby se u nás těší stále větší oblibě. 

Objevte všechny výhody moderních dřevostaveb

Dřevostavby jsou atraktivní na pohled a výhodné na provoz. Oprávněně se těší stále větší oblibě nejen v zahraničí, ale také u nás. Největšími výhodami těchto praktických staveb ze dřeva je jejich velmi rychlá realizace a vysoké úspory při vytápění. Topná sezóna se v nich zkrátí na 1 – 3 měsíce. Moderní dřevostavby jsou skvělým řešením pro každého. Mohou být postavené téměř na počkání. Stavba trvá maximálně několik měsíců
 
Díky tomu, že je dřevostavba z přírodního materiálu, probíhá automatická rekuperace - řízený přísun čerstvého vzduchu. Proto v nich nehrozí riziko vzniku plísní a po celý rok je zajištěno zdravé klima
 
Pokud budete bydlet v dřevostavbě, ušetříte až 80 % nákladů na vytápění.
Dřevostavba OKAL - bungalow
Dřevostavby jsou nejen atraktivní a praktické, ale také bezpečné stavby.

Stavby ze dřeva jsou odolné proti požáru

Dřevostavba je velmi výhodná a bezpečná stavba. Riziko vzniku požáru není oproti stavbám z cihel nijak vyšíí. Pokud je dřevěná konstrukce správně navržena, je proti požáru dokonce odolnější než konstrukce ocelová.
 
Nehořlavost dřeva je účinně zvýšena také díky velkoplošným materiálům pro opláštění nosných konstrukcí. Pokud dojde k požáru, zuhelnatělá vrstva brání ohni v dalším postupu.
 

Vzorový dům OKAL v Plzni

Přijďte si dřevostavby od firmy Okal prohlédnout na vlastní oči. Navštivte vzorový dům v Plzni

 
Kontaktní informace
 
Adresa:
 
OKAL CZ s.r.o.
  Žákava 162
 

332 04 Nezvěstice, Okres Plzeň jih

   
Telefon: +420 800 106 106
  +420 377 88 24 12
Fax:
 
 
+420 377 882 012
 
 
E-mail: info@okal.cz