Recenze produktů

Nepodceňujte význam mobilní verze webu

Počet přístupů na web z mobilních zařízení giganticky stoupá. V online světě se hovoří doslova o mobilní revoluci. Pořiďte si mobilní web i vy a zabodujte u všech, kteří k prohlížení vašich internetových stránek používají chytré telefony. 
Mobilní verze webu

Co vlastně ta mobilní verze webu je?

Mobilní verze webových stránek je speciální verze webu uzpůsobená pro prohlížení na chytrých mobilních zařízeních. U mobilního webu je výrazně zjednodušená grafika a navigace na stránkách. Cílem je zpřístupnit uživateli pouze ty nejzásadnější informace – kontakty, adresu, GPS včetně základního přehledu o nabízených produktech a službách. 

100 a 1 výhod mobilního webu

Velkou výhodou mobilní verze webu je hlavně rychlé načítání stránek vzhledem k pomalému připojení. Po internetu se totiž přenáší výrazně méně dat než u standardního webu. K prohlížení v telefonu můžete navíc uzpůsobit pouze část obsahu, tedy vybrané stránky webu.

Podle toho, na jakém zařízení si uživatel stránky prohlíží, se pak automaticky zobrazí buď klasická, nebo mobilní verze webu. I přesto má návštěvník možnost si verze kdykoliv přepnout podle svých potřeb. 

Ignorovat mobilní uživatele se nevyplácí

Význam mobilní verze webu 2

Statistiky uvádějí, že každý pátý uživatel přichází na webové stránky právě z mobilních zařízení. Podle odhadů bude počet mobilních přístupů i nadále stoupat.

V roce 2014 by se v celosvětovém měřítku měl dokonce vyrovnat počtu připojení přes klasické stolní počítače a notebooky. 

 

Investujte do mobilního segmentu i vy. Kontaktujte reklamní agenturu Optimato v Hradci Králové. Zjednoduší zobrazování vašich stránek všem majitelům populárních Smartphonů. Věřte, že se vám za to královsky odmění. 

Napište nám a my vám ukážeme další výhody mobilního webu

Poptávkový formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.