Recenze produktů

Pojízdné kompresory

Společnost Schneider Bohemia nabízí nový typ pojízdných kompresorů UniMaster se stlačeným vzduchem. Na všechny pojízdné kompresory z nové i stávající nabídky se vztahuje záruka 1+2, kdy zákazník jednoduchou online registrací na internetu získá 3 roky záruky.
 
Pojizdny kompresor Schneider Bohemia

Nové pojízdné kompresory

Nové pojízdné kompresory UniMaster se vyznačují optimální kombinací robustnosti a jedinečným vybavením, proto jsou vhodné i pro mobilní využití. Série kompresorů UniMaster nabízí pět typů kompresoů rozdělených podle výkonu od 1,1 kW do 4,0 kW s odpovídající velikosti vzdušníku a vždy v kombinaci se zvoleným vybavením. 
 
Ke kompresorům UniMaster lze kromě klasického vybavení zvolit variantu EXTRA, která zajišťuje jedinečné vybavení zároveň s vysokým komfortem obsluhy a maximální mobilitou. Kompresory s vybavením EXTRA jsou velmi vhodné při častém celodenním využívání. Nabízí výrazné plus v ohledu ergonometrie i bezpečnosti. 
 

Vybavení EXTRA u kompresorů UniMaster

Odvod kondenzátu v příhodné výšce zajišťuje pro zákazníka výrazný komfort obsluhy.
Ergonometricky uzpůsobený ovládací panel umožňuje pohodlnou a přesnou kontrolu manometrů a zároveň chrání citlivé díly.
Bezpečnostní kola z měkké gumy a přídavná otočná kolečka umístěná vpředu společně s dlouhou rukojetí umožňují obzvláště komfortní transport kompresoru.
Stabilní rukojeť a navařené madlo vzadu na kompresoru nabízí další možnosti upnutí pro bezpečný transport.
Všechny odvody vzduchu jsou rovněž vybaveny novými a obzvláště snadno ovladatelnými bezpečnostními rychlospojkami od Schneider airsystems.
Integrované údržbové jednotky činí kompresory ještě univerzálnějšími, protože jsou vybaveny samostatnými odvody vzduchu pro přimazaný stlačený vzduch a pro stlačený vzduch bez oleje - v závisloti na použití. 

Vhodné i pro celodenní využití a těžkou práci

Už základní vybavení kompresorů UniMaster je dostačující a vhodné pro celodenní využití a těžkou práci. Kompresory UniMaster splňují veškeré požadavky na práci se stlačeným vzduchem. Produkty Schneider airsystems kvalitně slouží nejen specialistům náročným na používanou techniku, ale i zájemcům s kvalitní výrobky s dlouhou životností.


Více informací o pojízdných kompresorech Schneider Bohemia na

Nové pojízdné kompresory UniMaster