Zajímavé produkty a služby
články a recenze
Doporučujeme
Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky DESTA, Hyundai, TOYOTA, ...  od MÁTL & BULA Brno 

Krásný originální cibulákový porcelán z Dubí vám udělá radost.
 
Diamantové nástroje, diamantová technika, diamantové kotouče od MÁTL & BULA Brno
 
Příjemné ubytování ve 40 moderně vybavených apartmánech v centru Hradce Králové - Hotel Boromeum residence
 
Hotel Hraniční zámeček - ubytování v Lednicko-valtickém areálu
 
Uspořte 70% nákladů na pořízení elektrických radiátorů
Domovská stránka > Vázací a manipulační prostředky

Vázací a manipulační prostředky

Vázací a manipulační prostředky
Manipulační traverzy
Manipulace s materiálem je důležitou fází každého výrobního procesu napříč všemi oblastmi lidské činnosti. Zásadním aspektem v  manipulaci s břemeny je zajištění hladkého průběhu tohoto procesu při zachování maximální bezpečnosti pracovního postupu. Volbou vhodné a kvalitní manipulační a vázací techniky lze předcházet možným rizikům a zvýšit tak maximální efektivitu práce.

Kvalitní vázací prostředky

K zajištění manipulovatelného nákladu a zabránění nežádoucím posuvům či pohybům slouží vázací prostředky. Vázací technika nachází své uplatnění při nejrůznějších činnostech probíhajících v rámci výrobního procesu. Vazače břemen se tak používají zejména při zvedání, uchopování, spouštění, přenášení či upevňování a zajišťování přepravovaných nebo skladovaných nákladů a zboží.
Upínací kleště
Mezi přední výrobce spolehlivé, kvalitní a levné vázací a manipulační techniky patří západočeská společnost FELI – Koča s.r.o. Sortiment této firmy tvoří zejména vázací řetězy různých pevnostních tříd a upínací řetězy určené pro manipulaci s velmi těžkými nebo atypickými náklady. Doplňkový prodej k těmto řetězům tvoří otočné a navařovací vázací body, matice anebo šrouby s okem.
V oblasti textilních vázacích prostředků, šetrných k povrchu přepravovaného břemene, nabízí firma FELI – Koča s.r.o. širokou škálu textilních vázacích popruhů a smyček. K upevnění nákladu a jeho zabezpečení proti pohybu a poškození se používají vázací soupravy z plochých tkaných popruhů a polyesterové příze. Upínací pásy jednodílné slouží k opásání skupiny svazků břemen menších rozměrů. Dvoudílné upínací pásky pak umožňují za pomoci kotvících prvků variabilnější uchycení břemene na transportní ploše.
Upínací prostředek
Nejběžnějším vázacím prostředkem jsou vysoce odolná ocelová lana. Lanové vázací prostředky jsou dostupné jak v základním provedení, tak přímo na míru dle požadavků zákazníka. Používají se nejen jako velice spolehlivé vázací prostředky, ale mají i funkce tažné, nosné či vlečné.  Uplatnění najdou v lesním průmyslu, při konstrukci lanovek, výtahů, jeřábů aj. K těmto lanovým vazákům poskytuje firma FELI - Koča rovněž celou řadu příslušenství – lanové svorky, karabiny či napínáky.
Sortiment společnosti FELI – Koča doplňuje široká nabídka příslušenství, kompatibilního se všemi druhy vázacích prostředků i zajišťovacích souprav. V nabídce jsou třmeny, s-háky, c-háky, zdvihací svěrky či břemenové magnety v různém provedení.  V rámci doplňkového prodeje prostředků určených k manipulaci a zajišťování břemen patří také manipulační traverzy, nakládací vidlice anebo kleště.
vázací popruhy textilní oka
Firma FELI – Koča poskytuje rovněž kompletní řešení v oblasti osobních ochranných prostředků pro polohování a k ochraně proti pádu. Zajišťuje nejen profesionální servisní a revizní služby, ale i odborné poradenství a školení obsluhy. Nově je nabízena i možnost zapůjčení vázacích prostředků a pohyblivých pracovních plošin.

Kompletní sortiment manipulačních a zajišťovacích prostředků je k nahlédnutí na adrese www.feli.cz
Kategorie: Doprava a manipulace | Vloženo: 10.09.2012
Články z kategorie

Policové a paletové regály prvotřídní kvality

Policové a paletové regály prvotřídní kvality Nabídku regálů a regálových systémů tvoří paletové, policové, pojízdné, konzolové a otočné archivační regály, nerezové regály. Dále regály na plechy a patrové sklady.
Kategorie: Doprava a manipulace | Vloženo: 22. 1. 2015

Vázací a manipulační prostředky

Vázací a manipulační prostředky Manipulace s materiálem je důležitou fází každého výrobního procesu napříč všemi oblastmi lidské činnosti. Zásadním aspektem v manipulaci s břemeny je zajištění hladkého průběhu tohoto procesu při zachování maximální bezpečnosti pracovního postupu. Volbou vhodné a kvalitní manipulační a vázací techniky lze předcházet možným rizikům a zvýšit tak maximální efektivitu práce.
Kategorie: Doprava a manipulace | Vloženo: 10. 9. 2012
Provozuje Optimato | info@zajimave-produkty.cz
Mapa stránek | Vybíráme zajímavé produkty a služby. Publikujeme články a recenze. Dobře napsaný článek udělá více než běžná reklama.