Recenze produktů

Foukaná izolace – revoluční zateplení domů

Foukaná izolace přestřik
Foukanou izolací se všeobecně rozumí stavební izolaci, sloužící k zateplování nejrůznějších budov. Na rozdíl od běžných typů je tato tepelná a akustická izolace aplikována zcela unikátním způsobem, a to foukáním. Speciální technologie foukání zabraňuje vytváření nežádoucích tepelných mostů. Během aplikace izolačního materiálu navíc nevzniká žádný odpad. Rychlost a univerzálnost použití této tepelné izolace najde svoje opodstatnění zejména na místech těžko přístupných. Pokud se rozhodnete pro foukanou izolaci, náklady spojné s vytápěním vašeho domu se sníží až o polovinu.

Použití foukané izolace se tak stává elegantní, účinnou a naprosto šetrnou záležitostí. Díky unikátnímu skloubení všech těchto výjimečných vlastností bývá zcela právem nazývána jako „chytrá izolace“.

Foukaná celulóza – přírodní ekoizolace

V současnosti jsou k dispozici izolanty na bázi minerální vlny, polystyrénu nebo celulózy.
Poslední z nich, celulózová izolace, je přírodní variantou tepelné a protihlukové izolace, šetrné k životnímu prostředí i vašemu zdraví.

Foukaná izolace značky CLIMATIZER PLUS je tvořena ekologicky šetrnou, zdravotně nezávadnou celulózovou vlnou. Tato foukaná celulóza, označována někdy jako „živá“ izolace, je oproti jiným minerálním izolacím tvořeným skleněným nebo kamenným vláknem založena čistě na přírodní bázi. To zajišťuje mimo jiné i její odolnost vůči houbám, plísním, hmyzu či hlodavcům. Po likvidaci je tato přírodní izolace navíc biologicky snadno odbouratelná.
Foukaná izolace

Celulózová izolace - minimální tepelné ztráty

Celulózová izolace CLIMATIZER PLUS se vyznačuje velmi dobrými mechanickými a tepelnými vlastnostmi. Jedinečné přírodní celulózové vlákno, které obsahuje, zamezí vzniku mezer a spárů u zateplovaných konstrukcí, čímž zabrání nežádoucím únikům tepla. Je nezbytné dodat, že foukaná izolace je vysoce účinná nejen v zimě, ale také v létě.

Nejedná se pouze o velmi dobrou tepelnou izolaci. Pokud se rozhodnete použít tuto vláknitou izolaci, značně zlepšíte také samotnou akustiku stavební konstrukce. Díky svým vynikajícím protipožárním vlastnostem je vhodná rovněž pro dřevostavby.

Přírodní izolace – nízké náklady na vytápění domu

Použití foukané celulózy je energeticky velmi úsporným řešením. Cena foukané izolace je přitom velmi atraktivní. Návratnost nákladů za izolaci se pohybuje od 3 do 5 let. Tím, že si zvolíte právě celulózovou izolaci, ušetříte za vytápění vašeho domu až polovinu nákladů. Další předností tohoto produktu je jeho mimořádně dlouhá životnost. Na vlastnosti izolace CLIMATIZER PLUS poskytuje výrobce garanci až 20 let.
Odborníkem v oblasti foukané a stříkané izolace je plzeňská společnost Pirmet. Po dobu svého dlouholetého působení na českém trhu si získala řadu spokojených zákazníků. Pro více informací navštivte firemní stránky www.pirmet.cz.