Recenze produktů

Hasičské hračky pro děti od www.pozarni-zbozi.cz

Hračky jsou velice důležité ve vývoji osobnosti každého dítěte. Dokáží upoutat jejich pozornost, rozvíjet jemnou motoriku. Napomáhají k vytváření dobrých sociálních návyků a také rozvíjejí dětskou fantazii.
Hasičské auto se světelnými a zvukovými signály - hasičské hračky
Trh s hračkami je v současnosti velice pestrý. Jako mnoho jiných trhů je dnes i ten hračkářský ovládán zejména elektronikou. Klasická plyšová zvířátka, panenky, hračky ze dřeva nebo stavebnice doplňují moderní hračky elektronické. Pokud vás zajímá, které hračky jsou pro děti ty nejlepší, máme pro vás jednoduchou pdpověď. Nejlepší jsou ty, ke kterým se dítě neustále rádo vrací.

Pořiďte svým dětem hasičské hračky

Hračky spjaté s jednotlivými profesemi byly u dětí vždy velmi populární. Každý malý kluk si rád hraje na policistu, popeláře, zedníka nebo pošťáka. Někteří dokonce sní o tom, že se stanou hasiči nebo záchranáři. V jejích očích jsou opravdovými hrdiny, kteří v zájmu naší bezpečnosti denně riskují své životy.
auto-hasici-stavebnice-150-dilku
Pro všechny malé hasiče nabízí Jan Benda širokou nabídku hraček s hasičskou a  požární tematikou. Každý chlapec si tak může postavit svoji vlastní hasičskou stanici – s nákladním autem a požárním jeřábem, výjezdovým autem pro rychlý zásah a figurkami hasičů.
 
V nabídce jsou dětská požární auta a hasičské cisterny všech velikostí a v provedení z kovu, plechu nebo plastu. Oblíbenou hračkou pro kluky je především velké požární auto s funkčním vodním dělem, které má dosah až 8 metrů, nebo dětské hasičské auto na volnoběh s vodní pumpou a zvukovými i světelnými signály. K dalším populárním hasičským hračkám patří hasičské auto se zvedacím, vysouvacím a otáčecím žebříkem.
 
Kluci i holky určitě ocení malé hasičské "vybavení" v podobě plastové hasičské helmy.
Hračky plní v jazykovém a společenském vývoji dítěte velmi podstatnou roli.

Svěřte spánek svých děti hasičům

Snem každého malého hasiče je postel strážená jeho hrdiny. Postele pro děti s barevným potiskem hasičských aut a hasičů se vyrábí v různých variantách. Pro ty menši sáhněte po dětské posteli se zábranou, u větších můžete zvolit dětskou postel se dvěma šuplaty. Uvidíte, že děti hasičskou postel ocení. Nakonec z ní budete mít radost i vy. Barevný potisk je totiž potažen laminátovým profilem a vydrží dlouho jako nový.
Hasičská postel s šuplíky
Hasičská postel se zábranou
Udělejte svým dětem radost hračkami a nábytkem s motivem jejich hrdinů.
Jan Benda nabízí kromě hasičských hraček rovněž široký sortiment požárního zboží pro dospělé hasiče - od požární výzbroje a výstroje přes vybavení pro hasičský sport, produkty z oblasti požární bezpečnosti staveb až po rozmanité dárkové předměty s požární tematikou.
 
Kompletní nabídku zboží pro malé i velké hasiče a záchranáře najdete na adrese www.pozarni-zbozi.cz.

Hledáte konkrétní hasičskou hračku? Napište nám!

Poptávkový formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.