Recenze produktů

Remarketing jako moderní forma propagace

Oslovte uživatele, kteří už dříve navštívili vaše stránky, ještě jednou a lépe. Připomeňte se jim ve správný čas a na správném místě. Díky dobře připravené remarketingové kampani je můžete jednoduše pozvat k opětovné návštěvě vašeho webu nebo přesvědčit k nákupu v e-shopu. 
 
Remarketingová kampaň oslovuje uživatele, kteří už dříve navštívili váš web anebo e-shop
Remarketingem se myslí nový způsob cílení textových reklamních inzerátů a bannerů v obsahové síti Google. Na jakém principu ale funguje? Návštěvníci jsou po příchodu na web nebo e-shop označeni a přidáni do seznamu.
 
Při surfování po internetu se jim pak na různých místech jednotlivých partnerských webů zobrazuje reklama na stránky, které dříve navštívili. Remarketing tak nabízí jedinečnou možnost dále pracovat s návštěvníky, kteří o vaše služby nebo produkt projevili jistý zájem. 

Remarketing jako nový způsob komunikace s klienty

Nabízíte nový produkt, službu nebo chcete informovat o právě probíhající akci? Díky optimálně nastavené remarketingové kampani se můžete vašim zákazníkům znova připomenout. Zaměřte se na ty, kteří váš web nebo e-shop sice navštívili, ale svoji objednávku nedokončili. Efektivním zobrazením reklamy se vaše šance přimět tyto návštěvníky ke koupi produktu nebo objednání služby zvyšují o více než polovinu. 
 
Remarketing je úspěšný marketingový nástroj nejen u opakovaného, ale také doplňkového prodeje. Poskytuje jedinečnou možnost nabízet uživatelům doplňky k zakoupenému zboží. Kromě zvyšování konverzeslouží remarketingová reklamní kampaň také k posilování povědomí o značce
Připomeňte se návštěvníkům vašich stránek na tisíci českých a zahraničních serverech formou bannerů nebo textové reklamy. 

Efektivní remarketingová kampaň

Být vidět ve výsledcích vyhledávání nestačí. Je potřeba umět vhodně návštěvníky oslovit a připomenout se jim také na jiných místech. Pomocí remarketingu snadno zasáhnete vaši cílovou skupinu, přimějete ji k návratu na váš web nebo nákupu v e-shopu.
 
Nastavit takovou reklamní kampaň, aby byla úspěšná, ale není jen tak. Nechte si poradit a kontaktujte internetovou reklamní agenturu Optimato z Hradec Králové.

Zaujal vás remarketing a chcete se o něm dozvědět více?

Poptávkový formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.